Koncert NA SRDCI MI HRAJ!

Koncert NA SRDCI MI HRAJ!

Galéria

Koncertná verzia NA SRDCI MI HRAJ!

Koncertná verzia najúspešnejšieho hudobno - divadelného predstavenia tohto roku, ktoré videlo už viac ako 30 000 divákov. Inšpiráciou tohto koncertu bolo vypredané predstavenie v Amfiteáter Východná, ktoré videlo viac ako 5000 návštevníkov.

Tentokrát odznejú počas jedného večera všetky hity posledného bohéma Karola Duchoňa z tohto predstavenia v podaní hlavného predstaviteľa Martina Gyimesiho a jeho hostí. Spolu so speváčkou Ivanou Regešovou si zaspievajú známe duetá, ktoré Karol Duchoň spieval napríklad so Zdenkou Studenkovou či Evou Kostolányiovou. Druhou hosťkou je vynikajúca slovenská huslistka Lucia Harvanová.

Príďte spolu s Rozhlasovým Big Bandom Gustava Broma pod vedením Vlada Valoviča, ktorý s Karolom Duchoňom nahral takmer všetky jeho skladby a v časoch jeho najväčšej slávy bol aj jeho kapelníkom, osláviť umenie posledného bohéma Karola Duchoňa.

Účinkujú: Martin Gyimesi, Ivana Regešová, Lucia Harvanová a Rozhlasový Big Band Gustava Broma pod taktovkou Vlada Valoviča, ktorý s Karolom Duchoňom nahral takmer všetky skladby a v časoch jeho najväčšej slávy bol aj jeho kapelníkom.

Podmienky:

V prípade nepriaznivého počasia pred konaním podujatia sa podujatie presunie na iný termín a vstupenky zostávajú v platnosti. V prípade nepriaznivého počasia po začatí koncertu sa cena vstupného nevracia.

Cena za vstupenky na voľné sedenie:

- do 31.5. vstupenka 24 €

- do 19.7. vstupenka 28 € ( v kancelári MsKS od 8:00 do 15:00 hod. a na www.msks.velky-krtis.sk )

- na mieste (v deň predstavenia) 30 €

VSTUPENKY NIE JE MOŽNÉ REZERVOVAŤ!

Dĺžka podujatia: 120 minút

Mestské kultúrne stredisko uvádza

Kliknutím na dátum alebo čas zobrazíte podrobnosti predstavenia
Piatok, 19. 7. o 20:30 Kúpiť
Názov: Koncertná verzia NA SRDCI MI HRAJ!
Cena: od 28,00 €
Miesto: Mestské kultúrne stredisko
Námestie A.H. Škultétyho 4
999 01 Veľký Krtíš
Zobraziť na mape